© 2023 by Strategic Consulting. Proudly created with Wix.com

Firmy

Przykładowe projekty jednorazowe i długoterminowe
Projekt Solvay

Firma Translingo Robert Piórkowski zrealizowała tłumaczenia symultaniczne z okazji otwarcia nowej fabryki chemicznej w Polsce. 

http://wloclawek.naszemiasto.pl/artykul/otwarcie-zakladu-grupy-chemicznej-solvay-we-wloclawku-100,3439309,artgal,t,id,tm.html 

Projekt PARP

Firma Translingo Robert Piórkowski zrealizowała zamówienie na tłumaczenia symultaniczne podczas serii konferencji w całym kraju poświęconych tematyce rozwoju przedsiębiorczości w Polsce i obecnej sytuacji klastrów gospodarczych na tle praktyk krajów europejskich i światowych. 

https://www.parp.gov.pl/component/publications/publication/klastry-w-polsce

Projekt WSG

Firma Translingo Robert Piórkowski zajęła się obsługą tłumaczeniową podczas serii konferencji w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy poświęconych zagadnieniom poprawy jakości i stanu wiedzy służb ratownictwa wodnego w Polsce. Wymiana doświadczeń z partnerami z Europy i Świata. 

https://www.epnp.pl/ebook/A08550_stan_1edycja

Projekt Welconomy

Firma Translingo Robert Piórkowski przeprowadziła tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne podczas cyklu konferencji forum gospodarczego w Toruniu zrzeszającego uznanych ekspertów gospodarczych z kraju i zagranicy. ​Jednym z gości honorowych był Prof. Jerzy Buzek. 

 

http://www.welconomy.pl